EVERYT Import spol. s r.o.

 

Dárkový koš č.8 

Cena: Kč s DPH
Hmotnost:
Dostupnost:skladem
Množství:
.1.Umělá jelenice  35x40c m - vysoká savost,hygienicky nezávadná,dlouhá životnost,netřepí se a nepouští chloupky.Vyrobeno z vybraných přírodních materiálů

2.Pravá jelenice    52x35cm

3.Houba vakuově balená  27x12x7 - tato houba  po rozbalení a namočení zpětinásobí svůj objem

4.Houba na mušky  8x16cm

5.Čistič klimatizace  spray 100ml - obsahuje desinfekční přísadu na bázi alkoholu s doplňujícími citrusovými oleji.Čistí od choroboplodných zárodků,baktérií a plísní ,které se usadí v systému klimatizace.

6.Cocpit sprej   500ml - obsahuje směs vysoce kvalitních silikonových olejů a alkoholu s přírodními vůněmi.Obnovuje původní stav všech vnitřních plastových,gumových a vinylových povrchů.Speciální hlavice zajištuje přesné použití.

7.Silikonový olej   300ml - na údržbu gumových částí vozidla

8.Daytona šampon s voskem  750ml - koncentrát 1:30, nevyžaduje drhnutí,rozpouští houževnaté nečistoty  zažrané do karoserie a nárazníků,vysoká pěnivost,vysoká účinnost na světlých a místně znečištěných lacích

 9.Pulimoscerini mytí mušek 500ml -rychle odstraní zbytky hmyzu z auta,motorky či přilby.Nevyžaduje drhnutí,nepoškozuje čištěné části,neobsahuje čpavek ani rozpouštědla.

10.Splendorlega na mytí disků  500ml - speciální výrobek bez obsahu kyselin,rychle rozpouští nečistoty z disků kol,navrací originální vzhled.Výborný také pro čištění plastových poklic kol.

11.Decaflasch 250ml - čistič asfaltu.nezpůsobuje blednutí podkladu,rozpouští zbytky lepidla samolepek.

12.Carlux vosk  250ml - ochranný leštící vosk se zrcadlovým efektem.Vytváří na karoserii ochranný film s antistatickým efektem.Neobsahuje brusné látky.Vhodný pro všechny druhy laků,včetně ekologických.

13.Flasch čistí potahy  300ml- suchá pěna na čištění čalounění,ideální pro jakýkoliv druh tkaniny,nenamáčí ošetřený povrch.Aktívní pěna jednoduše odstraňuje špínu z vláken.

14.Diamant plast 250ml- ošetřující mléko na vnitřní plasty.

15.Elisír vůně 4,5ml - vůně nejenom do auta.Dřevěný uzávěr absorbuje tekutinu a vůně se postupně uvolňuje do prostoru.Silný koncentrát,vydrží 7-8měsíců

16.Flux stop 65g - odstraňuje netěsnosti v chladícím a topném systému auta.,


« zpět
designed by Panavis & Panadela | contents ©2024 Everyt e-shop | powered by Online Shop Panavis v2.8 & Quick.Cart